RSS
Новости
2 июля, 12:47
Schneider Electric і RIB підтримують провідну в галузі технологію Калькулятора втіленого вуглецю
Партнерство використовує найновішу еволюцію інформаційного моделювання будівель (BIM) і встановлює глобальні стандарти для більш стійкої будівельної галузі

Schneider Electric, лідер цифрової трансформації в області енергоменеджменту та автоматизації, та RIB співпрацюють з Building Transparency, неприбутковою організацією, яка розробила безкоштовний інструмент з відкритим доступом, спрямований на зменшення впливу вбудованого вуглецю та підвищення ефективності та стійкості в індустрії архітектури, інженерії та будівництва.

Після недавнього придбання компанії RIB це партнерство ще більше посилює досвід Schneider Electric у розумних будівлях без викидів вуглецю.

Партнерство виникає у потрібний час, коли з'являються величезні можливості для розширення масштабів об'єднання сталого розвитку та цифровізації. До того ж все більш важливу роль у проєктуванні та наданні більш декарбонізованого середовища будівлі з рішеннями на основі даних та більшою прозорістю протягом усього життєвого циклу, відіграє еволюція інформаційного моделювання будівель (BIM).

Калькулятор втіленого вуглецю в будівництві від Building Transparency (EC3) містить базу даних цифрових, перевірених третьою стороною екологічних декларацій продуктів (EPD), які можна використовувати для оцінки та порівняльного аналізу показників сталості.  Ця технологія дозволяє працівникам галузі краще вимірювати та враховувати втілений вуглець в аналізі інформаційного моделювання будівель (BIM).

Вона може кардинально змінити процес того, як постачальники будівельних матеріалів, розробники, підрядники відстежують кількість втіленого вуглецю.  Аналізуючи будівельні матеріали, всі зацікавлені сторони мають повноваження оцінити загальні викиди вуглецю за проєктом. Озброєні цією інформацією організації можуть приймати рішення, що ґрунтуються на розумінні, наприклад, о закупівлі альтернативних матеріалів з низьким вмістом вуглецю або, у випадку регуляторних органів, встановлювати граничні значення втіленого вуглецю.

Цей інструмент дає змогу використовувати тисячі цифрових EPD-файлів у безкоштовній, відкритій базі даних, уперше в історії. Завдяки спонсорській підтримці різних організацій інструмент EC3 від Building Transparency залишається відкритим у використанні. Нещодавно розроблене компанією RIB програмне забезпечення iTWO costX® дозволяє клієнтам використовувати дані з бібліотек втіленого рівня вуглецю, таких як EC3 і RICS, для обчислення втіленого вуглецю у компонентах будівлі. Пропозиція Schneider Electric забезпечує повну прозорість даних щодо CO2 в межах всього процесу, що допомагає керівництву замовників досягати цілей по нульовому викиду шкідливих речовин.

Олів'є Блюм, виконавчий віцепрезидент з управління енергією в компанії Schneider Electric, зазначив: "У нас обмаль часу, адже без різкого скорочення викидів ми прямуємо до кліматичної катастрофи. Однак без визначення проблеми знайти рішення стає майже неможливим. Таким чином, калькулятор втіленого вуглецю в будівництві від Building Transparency надає важливу послугу для галузі, допомагаючи організаціям побачити викиди вуглецю, який вони виробляють, і негайно вжити заходів."

"Оскільки компанія RIB вже понад 60 років знаходиться в авангарді інновацій у будівельній галузі, наше партнерство з Building Transparency тісно узгоджується з метою надання нашим клієнтам можливості будувати екологічно та соціально відповідально. Ми не можемо ігнорувати той факт, що довгострокове зростання індустрії архітектури, інженерії та будівництва тісно пов’язане з практиками сталого розвитку. Реорганізація способів планування, будівництва та експлуатації будівель є нашою основною метою," підсумовує Рене Вольф, генеральний директор RIB.

"Необхідно оперативно та терміново зменшити вуглецевий слід індустрії архітектури, інженерії та будівництва. Знання — це сила, а інтеграції таких технологій як-от EC3 у роботу сектора, надає особам, які приймають важливі рішення, інструменти та дані, необхідні для ефективної оцінки та розуміння справжнього вуглецевого сліду у їхніх проєктах. Маючи це на озброєнні, вони зможуть намітити відчутні цілі та разом допомогти мінімізувати вплив галузі на навколишнє середовище. Ми всі маємо відігравати певну роль у побудові більш стійкого світу”, підкреслює Стейсі Смедлі, виконавчий директор Building Transparency.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
Теги
Компании
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!