RSS
Истории
11 июля 2022, 13:49
Частка китайських Huawei та Sungrow на світовому ринку сонячних інверторів досягла 44% у 2021 році
Компанія Wood Mackenzie опублікувала дані про розвиток ринку сонячних (фотоелектричних) інверторів у 2021 році.

Глобальні постачання фотоелектричних інверторів зросли минулого року на 22% і становили 225386 МВт (змінного струму). Це зумовлено сильним зростанням на ринках Європи, Індії та Латинської Америки. 

За даними Wood Mackenzie, частка 10 провідних світових постачальників сонячних інверторів у 2021 році склала 82%, збільшившись на 2 процентні пункти порівняно з 2020 роком.

Аналітик Wood Mackenzie Енні Рабі Бернард зазначила: «Незважаючи на стрімке зростання цін на сировину, проблеми з ланцюжками постачання та затримки будівництва об'єктів, глобальні постачання фотоелектричних інверторів продовжують зростати. Провідні постачальники стали більшими, і ключові гравці продовжують консолідувати ринок».

Сьомий рік поспіль китайські компанії Huawei та Sungrow продовжують лідирувати, займаючи першу та другу позиції відповідно. Частка ринку Huawei залишилася на стабільному рівні 23% у 2021 році, тоді як частка Sungrow, що посіла друге місце, зросла до 21%, збільшившись з 19% у 2020 році. Третє місце посіла компанія Growatt із часткою 7%. Німецька SMA, яка кілька років йшла третьою, опустилася на шосту позицію.

Разом три провідні постачальники контролюють більше половини світового ринку сонячних інверторів.

У першу десятку вперше увійшла ізраїльська SolarEdge.

Азіатсько-Тихоокеанський регіон спожив понад половину або 116064 МВт інверторів у 2021 році. У регіоні домінують Huawei та Sungrow. Основними ринками тут є Китай, Індія та Австралія.

У Європу було поставлено 23% або 50770 МВт сонячних інверторів. Зростання порівняно з 2020 роком склало вражаючі 52%, що свідчить про потужне зростання сонячної енергетики в регіоні.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое