RSS
Новости
27 июля 2022, 18:23
АТ «Миколаївобленерго» в якості гуманітарної допомоги отримало сучасне обладнання від Siemens
На початку поточного тижня АТ «Миколаївобленерго» в якості гуманітарної допомоги отримало сучасне електротехнічне обладнання від компанії Siemens. Обладнання дозволить не тільки більш оперативно відновлювати пошкодженні в результаті обстрілів об'єкти, а й модернізувати мережі там, де обстріли менш інтенсивні. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

На початку поточного тижня АТ «Миколаївобленерго» в якості гуманітарної допомоги отримало сучасне електротехнічне обладнання від компанії Siemens. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Як йдеться у повідомленні, серед гуманітарного вантажу -  вакуумні вимикачі 10 кВ типу 3АЕ5184 та вакуумні реклоузери типу 3AD3533. В мережах АТ «Миколаївобленерго» все ще лишається значна кількість застарілого устаткування, зокрема масляні вимикачі, що потребують постійного контролю за рівнем оливи, мають невеликий ресурс роботи між плановими ремонтами, до того ж, високу небезпеку вибуху при комутації. Тепер їм на заміну підуть комутаційні апарати європейської якості, що гарантують безпечну й надійну експлуатацію мереж, відрізняються тривалим терміном експлуатації та майже не потребують технічного обслуговування.

Окрім цього, повідомляє пресслужба підприємства, миколаївські енергетики отримали релейні термінали – обладнання захисту і контролю стану мереж. Саме вони відстежують параметри передачі електроенергії і дають команду на відключення у випадку аварійної ситуації. Дане обладнання потребує високої кваліфікації персоналу під час монтажу та налаштування, проте є незамінним в задачах управління, автоматизації роботи електричних мереж та її подальшого моніторингу. Отримані релейні термінали фахівці Миколаївобленерго вирішили розподілити на об’єкти, окремо виділивши підстанції класу напруги 150кВ, що є найважливішими центрами розподілу електроенергії. Після завершення робіт з їх встановлення, оснащеність найважливіших приєднань сучасними терміналами релейного захисту суттєво збільшиться.

«Завдяки допомозі компанії  Siemens відновлення ушкоджених електричних мереж наразі здійснюється з використанням найсучаснішого обладнання. Реклоузери та вакуумні вимикачі поступово займають своє місце на підстанціях, що постраждали через ворожі обстріли.  Операції з перемикань, що зазвичай вимагають доїзду і особистої участі персоналу, можуть  виконуватися просто з пульта чергового диспетчера майже миттєво. Автоматизоване керування значно покращує роботу електромережі в цілому, а також суттєво полегшує та прискорює проведення ремонтних робіт, і, головне –  дозволяє зайвий раз не ризикувати життям персоналу, - повідомив в.о. генерального директора АТ «Миколаївобленерго» Вадим Данилків.

За його словами, АТ «Миколаївобленерго» високо цінує надану  компанією Siemens допомогу і намагається ефективно її використати, мінімізувавши ризики пошкодження устаткування. «Встановлення сучасних комутаційних пристроїв та терміналів релейного захисту здійснюється на об’єктах Товариства, що на сьогоднішній день перебувають поза зоною постійних обстрілів ворожої артилерії, проінформував Данилків, - Одночасно, демонтоване застаріле обладнання застосовується в якості запасних частин та використовується для відновлення обладнання та підстанцій, що знаходяться в зоні обстрілів».

«Надана гуманітарна допомога безцінна особливо зараз, в умовах активних бойових дій, в тому числі, на теренах Миколаївської області. З перших же днів військової агресії з боку російської армії, компанія Siemens підставила плече українським підприємствам електроенергетичної галузі, розуміючи, в наскільки скрутній ситуації ми  опинилися. В якості гуманітарної допомоги в такий спосіб до України надійшли сучасні комутаційні апарати з функцією захисту електричних мереж, що в подальшому допоможуть в побудові ділянок «розумних» мереж з можливістю дистанційного керування. Задля максимального прискорення поставок устаткування до нас, Siemens навіть призупинив поставки деяким європейським замовникам», - так подякував очільник «Миколаївенерго» за надану допомогу.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое