RSS
Новости
28 июля, 13:57
"Укренерго" просить перенести дату погашення євробондів на $825 млн з листопада 2026 року на листопад 2028 року
НЕК "Укренерго" оголосила пропозицію для інвесторів щодо зміни умов випуску "зелених" облігацій сталого розвитку на суму $825 млн з прибутковістю 6,875% та терміном погашення у листопаді 2026 року.

Про це компанія повідомила на сайті 28 липня.

Згідно з її повідомленням, зокрема, пропонується перенести дату погашення єврооблігацій на 24 місяці – на листопад 2028 року.
Купонні виплати за єврооблігаціями, оплата яких здійснюється протягом 24 місяців, починаючи з наступної дати виплати відсотків, також пропонується перенести на 2028 рік, зазначили у компанії.

При цьому зазначається, що перенесення пропонується здійснити на умовах продовження нарахування відсотків за ставкою купона на рівні 6,875% та з можливістю капіталізації відстрочених сум наприкінці цього періоду.

За словами голови правління НЕК Володимира Кудрицького, компанія очікує на рішення інвесторів до 9 серпня.

"Ми пропонуємо відстрочити оплату купона за облігаціями на два роки – з 2026-го на 2028 рік, а також перенести дату погашення облігацій на листопад 2028 року. Після зміни умов випуску облігації все ще будуть покриті державною гарантією, про що вже є офіційне рішення Кабінету міністрів", – написав Кудрицький у своєму Facebook у четвер.
Він зазначив, що цей крок суттєво допоможе "Укренерго" забезпечити підтримку енергетичного сектору України в умовах повномасштабної війни, яку проти неї веде Росія.

"У тісній координації з урядом України ми працюємо над тим, щоб сконцентрувати кошти на підготовку до опалювального сезону (…). І ми разом з урядом та іншими енергетичними компаніями об'єднаємо зусилля, щоб наступну, найважчу в історії України зиму, ми всі мали світло у наших будинках", – запевнив він.

Голова правління НЕК висловив сподівання, що репутація компанії та бездоганне виконання фінансових зобов'язань у минулому дозволить їй отримати згоду інвесторів.

Згідно з повідомленням компанії на Лондонській фондовій біржі, термін дії запиту на отримання згоди інвесторів закінчується о 17:00 за часом Нью-Йорка 9 серпня 2022 року, а оголошення планується на 10 серпня або одразу після закінчення терміну дії запиту.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!