RSS
Новости
3 августа, 16:31
Енергоатом і Westinghouse запускають програму стажування в США для атомників
Шістдесят спеціалістів і випускників атомних спеціальностей вивчатимуть технологію AP1000® у Сполучених Штатах

Компанія Westinghouse Electric і ДП «НАЕК «Енергоатом» оголосили сьогодні про співпробітництво, завдяки якому понад 60 українських атомників та студентів старших курсів зможуть пройти стажування та отримати можливості для розвитку. Багаторічна програма з практичного навчання технології установки AP1000® розпочнеться восени 2022 року у головному офісі компанії Westinghouse у Сполучених Штатах.

Після завершення курсу навчання, новоспечені технічні спеціалісти з технології AP1000® отримають численні можливості застосувати свої навички інженерної, технічної та технологічної підтримки у проектах нового будівництва блоків за технологією AP1000® в Україні, зокрема в нещодавно заснованому інженерно-технічному центрі Westinghouse у Києві. Фахівці також пройдуть підготовку із забезпечення надважливої підтримки майбутніх програм виведення з експлуатації енергоблоків українських атомних електростанцій.

«Серед наших молодих спеціалістів і перспективних випускників провідних українських університетів ми оберемо найталановитіших. Можливість протягом кількох місяців зануритися у вивчення технології AP1000® буде неоціненною і дозволить нам прискорити досягнення наших цілей у сфері чистої енергії та активізувати зусилля з енергетичної безпеки», – зазначив виконавчий директор з персоналу ДП «НАЕК «Енергоатом» Олег Бояринцев.

«Завдяки навчальній програмі Westinghouse українські фахівці і студенти отримають унікальний досвід для розвитку в атомній галузі, оскільки ми розпочинаємо реалізацію проектів AP1000® по всій Україні», — сказав Девід Дарем, президент Westinghouse Energy Systems. «Відкриття наших об’єктів світового класу для нинішніх і майбутніх атомників України зміцнює тісне партнерство Westinghouse з Енергоатомом та Україною».

Нагадаємо, у червні 2022 року Westinghouse і Енергоатом розширили угоди на постачання ядерного палива для всіх діючих атомних електростанцій «Енергоатома» в Україні та будівництво дев’яти енергоблоків AP1000® по всій країні. Установка AP1000® — це перевірений реактор покоління III+, що має унікальні пасивні системи безпеки, модульну конструкцію, а також найкращі в галузі експлуатаційні характеристики та можливість працювати в маневрених режимах. Проектування та будівництво енергоблоків AP1000® сприятиме значному промисловому співробітництву між США та Україною, включаючи пропозиції із ланцюгів постачання в обох країнах.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
Теги
Westinghouse
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!