RSS
Новости
5 августа, 15:45
Нацкомісія позапланово перевірить 5 компаній Ахметова через борги перед "Укренерго"
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ухвалила рішення щодо проведення позапланових невиїзних перевірок п'яти постачальників універсальних послуг (ПУУ) за зверненням НЕК "Укренерго".

Відповідне рішення регулятор ухвалив на засіданні 4 серпня, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зокрема, призначено перевірки ТОВ "Дніпровські енергетичні послуги", ТОВ "Київські енергетичні послуги", ТОВ "Київська обласна енергокомпанія", ТОВ "Донецькі енергетичні послуги", а також ТОВ "Одеська обласна енергопостачальна компанія".

"Виходячи з того, що заборгованість за послуги з передачі (електроенергії, – ред.) перед "Укренерго" саме у цих компаній стрімко зростає протягом останніх чотирьох місяців і вже становить близько 2 млрд грн, то для швидкого врегулювання цього питання просимо членів комісії підтримати це рішення", – сказала під час засідання член НКРЕКП Ольга Бабій.

Як випливає з обґрунтування регулятора до проектів прийнятих постанов, дії п'яти компаній можуть свідчити про порушення ліцензіатами вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електроенергії, зокрема окремих пунктів закону України "Про ринок електричної енергії" та ліцензійних умов щодо постачання електричної енергії. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: interfax
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!