RSS
Новости
10 августа 2022, 09:59
Євросоюз та Велика Британія припиняють імпорт вугілля з РФ
Європейський Союз та Велика Британія з 10 серпня зупиняють імпорт російського вугілля у відповідь на вторгнення РФ в Україну.

Ембарго Євросоюзу на імпорт російського вугілля увійшло до п’ятого санкційного пакету, затвердженого у квітні, передає Європейська правда. 

Рішення передбачало, що з серпня вводиться заборона на закупівлю, імпорт або перевезення вугілля та інших твердих викопних видів палива в ЄС, якщо вони походять з Росії або експортуються з Росії.

Запровадження європейського ембарго завдасть Росії приблизно 8 млрд євро втрат доходу на рік та впливає на до чверті її імпорту вугілля.

У Великій Британії поправка в межах санкційного режиму проти Росії про заборону імпорту вугілля набрала чинності 21 липня.

Ця поправка забороняє імпорт нафти та нафтопродуктів, вугілля та продуктів з вугілля та золота, а також придбання, постачання та доставку, прямо чи опосередковано, цих товарів.

Вона також забороняє надання технічної допомоги, фінансових послуг і коштів, а також брокерські послуги, пов’язані з цими товарами. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: epravda.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!