RSS
Новости
10 августа, 14:46
Найбільше вугільне підприємство "Метінвеста" зменшило видобуток через нестачу працівників
Найбільший в Україні виробник коксівного вугілля ПрАТ "Шахтоуправління "Покровське", що входить до групи "Метінвест", зменшив виробництво під час великої війни через значний відтік кадрів та нестачу персоналу.

Про це директор з виробництва ШУ "Покровське" Роман Коваленко розповів в інтерв'ю корпоративному виданню, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Частина людей поїхала, багато хто пішов служити до лав ЗСУ. Наочну динаміку можна простежити на видобувних ділянках. У січні цього року там працювало 838 людей, а наприкінці квітня після оголошення загальної евакуації – 469. Чисельність скоротилася практично вдвічі. Це призвело до того, що ми змушені були провести реорганізацію", – констатував топменеджер.

Коваленко уточнив, що на два місяці було зупинено роботи на ділянці №1 у 1-й південній лаві блоку 1. На початок червня відпрацювання лави було відновлено. Крім того, було зупинено роботи на дільниці №10.

"Сподіваємося, що незабаром відновимо відпрацювання 9 північної "біс" лави блоку 10. Зараз ситуація дещо стабілізувалася. Багато хто повернувся, приймаються працівники з інших шахт, а також переселенці з інших міст", – додав топменеджер.

Коваленко зазначив, що ш/у вдалося зберегти виробництво, хоча, виходячи з ситуації, плани довелося змінити.

"Але підприємство працює, а колектив виконує поставлені перед ним завдання. З початку року ми видали на-гора 3 млн тонн вугілля", – додав представник компанії. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: censor.net.ua
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!