RSS
Новости
15 августа 2022, 17:02
Ціни на електроенергію в Європі підскочили до нових максимумів – Bloomberg
Ціни на електроенергію у Європі підскочили до нового рекорду через здорожчання природного газу, поглибивши енергетичну кризу, яка загрожує занурити єврозону у рецесію.

Про це пише Bloomberg.

Так, тарифи на електроенергію на наступний рік у Німеччині зросли на 3% - до 474 євро за МВт-год, за даними European Energy Exchange. Це майже в шість разів більше, ніж минулого року, при цьому за останні два місяці ціна подвоїлася.

Наголошується, що ринок рухає побоювання через нестачу газу в Європі, що не дасть змоги виробляти достатню кількість електроенергії цієї зими.

При цьому, атомні потужності Франції надзвичайно низькі, що скорочує можливість експорту електроенергії в найближчі місяці.

"Зростання цін на енергоносії впливає на рахунки для домогосподарств і витрати на все: від виробництва їжі до нагрівання скла. Енергокриза спричиняє інфляцію по всій Європі, підштовхуючи зростання споживчих цін до двозначних цифр", - пише агентство.

Крім цього, у Британії за місяць оптова ціна електроенергії за місяць зросла приблизно в сім разів до приблизно 591 фунта стерлінгів (713 доларів) за мегават-годину.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: epravda.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое