RSS
Новости
16 августа 2022, 14:54
Eaton продовжує підтримувати Україну
Eaton, компанія з управління електроенергією, повідомила про підтримку Українського державного центру радіочастот та передала організації 327 однофазних джерел безперебійного живлення.

Пристрої дозволять забезпечити якісну та безперервну роботу сенсорної мережі радіочастотного моніторингу з можливістю дистанційного управління по всій країні.

Це гарантує безпеку співробітників організації, яким більше не доведеться проводити роботи фізично в небезпечних районах.

Ця допомога надійшла додатково до постійних зобов’язань компанії Eaton щодо підтримки своїх співробітників, клієнтів і народу України з початку війни.

«Eatonпідтримує зусилля з надання гуманітарної допомоги тим, хто постраждав від війни в Україні, за допомогою глобальної програми фінансування, за якою ми розподіляємо пожертви співробітників 1:1», — повідомив Террі Шмагала, виконавчий віцепрезидент і головний юридичний директор Eaton. «Наразі ми спільно пожертвували понад 400 000 доларів США, а співробітники в сусідніх країнах надали свої помешкання, час та ресурси, щоб підтримати тих, хто найбільше цього потребує».

Компанія Eaton наразі відновила постачання українським клієнтам. Це діє для попередніх та нових замовлень на компоненти та рішення для інфраструктури, які мають вирішальне значення для безперервності бізнесу клієнтів або для ремонту. Перш за все компанія підтримала енергетичні та промислові підприємства, які були пошкоджені або евакуйовані на захід країни.

«Eaton прагне повністю відновити діяльність в Україні, щойно це дозволить ситуація, щоб підтримати країну та її населення під час її відновлення», — сказав Душан Піріх, директор з продажів Eaton у Центральній та Східній Європі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое