RSS
Новости
14 сентября, 14:56
Україна відновила третю резервну лінію електропередачі до Запорізької АЕС, – МАГАТЕ
Українські інженери у вівторок, 13 вересня, відновили роботу третьої резервної лінії електропередачі до Запорізької АЕС.

Про це повідомляє пресслужба Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ).


"Резервна лінія 150 кВ знову стала доступною для ЗАЕС після ремонту розподільчого пристрою на прилеглій ТЕЦ через кілька днів після того, як він був пошкоджений в результаті обстрілу", – йдеться у повідомленні.

Це означає, що на станції відновлено всі три резервні лінії електропостачання. Одна з них, лінія 750/330 кВ, наразі забезпечує ЗАЕС зовнішньою електроенергією, яка потрібна для охолодження та інших важливих функцій безпеки. Лінії 330 кВ та 150 кВ перебувають в резерві.

Також зазначається, що всі шість реакторів ЗАЕС перебувають у стані холодного зупинки, але їм, як і раніше, потрібна електроенергія для підтримки необхідних функцій безпеки.

Водночас генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі знову наголосив, що ситуація з ядерною безпекою та охороною на станції залишається нестабільною. За його словами, хоча останніми днями на ЗАЕС чи поблизу неї не було обстрілів, вони все одно відбуваються на ширшій території.

За його словами, чотири основні зовнішні лінії електропередач ЗАЕС не працюють, і зараз вона не забезпечує електроенергією домогосподарства та заводи. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: censor.net.ua
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!