RSS
Новости
19 сентября 2022, 15:22
Прорив греблі на Київській ГЕС через можливі ракетні удари маловірогідний – «Укргідроенерго»
В державній гідрогенеруючій компанії «Укргідроенерго» вказують, що прорив греблі на Київській гідроелектростанції, через можливі ракетні удари зі сторони ворога, є маловірогідним, а можливі наслідки від такого ураження не матимуть катастрофічного характеру.

На цьому наголошує пресслужба «Укргідроенерго».

«Щодо можливих сценаріїв ракетного обстрілу російськими військами греблі Київського гідровузла, критичної загрози для населення не прогнозується. Оскільки сама станція та гребля спроєктовані і побудовані у 60-х рр. з урахуванням тогочасних загроз, зі значним запасом міцності та стійкості, зруйнувати чи суттєво пошкодити масивні гідротехнічні споруди ураженням ракетою не так просто. У випадку ж пошкодження металевих затворів греблі, може відбуватися поступовий неконтрольований витік води з Київського водосховища, внаслідок чого відбудеться короткочасне підтоплення деяких територій в нижньому б’єфі гідровузла. Зони підтоплення будуть незначними і відомі службам ДСНС та місцевим органам влади, тому місцеві мешканці будуть повідомлені завчасно», - повідомляє «Укргідроенерго».

Як додають в компанії, охорона Київської ГЕС здійснюється відомчою воєнізованою охороною у взаємодії зі спеціалізованими підрозділами інших відомств.

«Укргідроенерго розглядає поширення необґрунтованих оцінок про катастрофічні наслідки можливого прориву греблі Київської ГЕС як сумнівну, недоречну, а часом і шкідливу діяльність, спрямовану на нагнітання паніки, відвернення уваги суспільства від актуальних проблем та спробу здобуття авторитету в медіа через поширення нефахових, псевдоекспертних оцінок», - наголошують в державній компанії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое