RSS
Новости
21 сентября 2022, 11:55
Миколаївобленерго» за ніч перезаживило 10 000 мешканців двох районів
В результаті потужного ракетного обстрілу Миколаївщини вночі на початку тижня було знеструмлено 6 підстанцій, пошкоджено повітряні лінії 150 кВ, виведено з ладу трансформатор. Проте миколаївські енергетики лише за одну ніч поновили живлення 10 000 мешканців 2 районів регіону. Про це повідомляє пресслужба підриємства.

На самому початку тижня, вніч, масований обстріл об’єктів критичної інфраструктури спричинив знеструмлення одразу 6 підстанцій, що заживлювали оселі жителів 2 районів області. Таким чином світло зникло в більше 10 тисяч будинків. Проте через нічний час доби цього практично ніхто не помітив – співробітники АТ «Миколаївобленерго» оперативно, за кілька годин, до ранку, перезаживили споживачів. Як повідомив в.о. генерального директора ПАТ «Миколаївобленерго» Вадим Данилків, було застосовано резервні лінії, реалізований розроблений заздалегідь  альтернативний алгоритм розподілу електроенергії. З самого ранку енергетики приступили до відновлювальних робіт.

Ворог завдав значних пошкоджень повітряним лініям 150 кВ – одна з них повністю обірвана, інша посічена численними уламками. Для того, аби відновити надійний розподіл електроенергії на даній території, енергетикам доведеться докласти титанічних зусиль. Особливу проблему буде становити відновлення трансформатору. Внаслідок останнього обстрілу зазнав суттєвих пошкоджень один з трансформаторів 35 кВ на підстанції в межах обласного центру. Трансформаторна олія з пошкодженого радіатору в результаті влучення уламків російської  ракети витекла повністю. Тепер обладнання необхідно демонтувати та ремонтувати, після чого наново заповнити маслом в обсязі  3000 кг., аби підстанція і надалі могла працювати на повну потужність. Забезпечуючи, таким чином, стабільне живлення електрикою мешканців миколаївщини.

Як повідомлялося раніше, наразі, в результаті значної кількості пошкоджених трансформаторів «Миколаївобленерго» відчуває гостру потребу в трансформаторній оливі, вартість якої сягає більше 100 тис грн\тонна. А ще потрібні силові вимикачах класом напруги 35 кВ. Також «Миколаївоблнерго» повідомляло про втрату та пошкодження значної кількості спецавтотехніки, що суттєво ускладнює оперативне проведення відновлюваних робіт. Саме тому енергетики в черговий раз звертаються за допомогою до  Міністерства Енергетики України, Агенції з міжнародного розвитку Сполучених штатів (USAID), міжнародного енергетичного співтовариства і компаній-виробників електротехнічного обладнання.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое