RSS
Новости
1 ноября, 15:24
ПАТ «Черкасиобленерго» відновило живлення електроенергією 2\3 мешканців Черкащ
Вранці 31 жовтня на Черкащині внаслідок пошкоджень енергоінфраструктурного об’єкта було знеструмлено 816 населених пунктів регіону, в т.ч. м. Черкаси. До кінця доби майже всім мешканцям регіону розподіл електроенергії було відновлено. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Вранці, о 8.03. 31 жовтня на Черкащині в результаті   ракетного удару агресора зазнав пошкоджень  об’єкт  енергетичної інфраструктури, внаслідок чого  було знеструмлено  816 населених пунктів регіону, в т.ч. м. Черкаси та  Черкаський район, Золотоніський район та більша частина Звенигородського району Близько 820 тис. мешканців регіону опинилися без електроенергії.

Оперативними бригадами ПАТ «Черкасиобленерго» протягом 4 год були заживлені всі  об'єкти критичної інфраструктури м.Черкаси. Станом на 18 годину було відновлено постачання більшій половині споживачів, без електропостачання залишалися близько 120 тисяч споживачів та 171 населений пункт. До 24:00 всі споживачі були заживлені.

 Як зазначив Голова Правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук, вчорашні аварійні відключення – найбільші в регіоні з початку широкомасштабної агресії російського федерації. За словами очільника підприємства, саме дякуючи  професійним та злагодженим діям працівникам 32 оперативно-виїзних бригад, співробітникам  оперативно-диспетчерських служб компанії до кінця доби всім 820 тисячам знеструмленим споживачам було відновлено живлення електроенергії.

В компанії також зазначають, що роботи з усунення пошкоджень, нанесених ракетним обстрілом агресора продовжуються. Для їх  якісного та оперативного проведення  можуть застосовуватися локальні відключення електроенергії. Споживачів про це буде повідомлено як на сайті компанії, так і шляхом sms-інформування (тих, що зареєстровані в особистому кабінеті (https://cabinet.cherkasyoblenergo.com).  Система такого інформування про планові та позапланові відключення живлення, була впроваджена в ПАТ «Черкасиобленерго» минулого року.

Нагадаємо, 22 жовтня внаслідок ворожої ракетної атаки на Черкащині було знеструмлено майже все місто Умань та Уманський район. В силу певної  специфіки живлення Умані, швидко відновити електрику було майже неможливо. Проте фахівці «Черкасиобленерго» знайшли технічні можливості на протязі тижня по декілька годин на день надавати уманцям електроенергію. Допоки не з’явилась можливість забезпечити стабільне живлення. Про що з подякою зазначив у одному зі своїх відеозвернень Президент України Володимир Зеленський.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!