RSS
Новости
2 ноября 2022, 15:48
"Укренерго" просить збільшити можливості для імпорту електроенергії з Європи втричі
Оператор енергосистеми НЕК "Укренерго" закликає збільшити доступну пропускну спроможність для імпорту електроенергії в Україну з країн Європи з нинішніх 500 МВт до 1000-1500 МВт.

Про це голова "Укренерго" Володимир Кудрицький повідомив за підсумками зустрічі з єврокомісаром з питань енергетики Кадрі Сімсон, передає пресслужба української компанії.

"Ми просимо дві речі. Перше, це координація допомоги обладнанням для заміни пошкодженого на наших підстанціях після ракетних обстрілів. А також ми просимо активізувати роботу з відкриття можливостей імпорту. Наразі 500 МВт – це максимальний ліміт імпорту електроенергії з Європи в Україну. Ми хотіли би, щоб цей обсяг був значно більшим, близько 1000-1500 МВт. Тоді ми потенційно могли би, при потребі, імпортувати електроенергію з європейських країн", – розповів Кудрицький.

Як повідомлялося, Кудрицький 24 жовтня повідомив, що європейська мережа операторів системи передачі електроенергії ENTSO-E збільшила потужність комерційних обмінів між Україною та Європою до 400 МВт для експорту та до 500 МВт для імпорту ресурсу.

Тоді він зазначав, що Україна ще не розпочала імпорт електроенергії, але технічна можливість для цього є, як і можливість запиту аварійної допомоги з ЄС. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: censor.net.ua
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое