RSS
Новости
7 ноября 2022, 17:30
"Енергоатом" пообіцяв підвищити виплати працівникам Запорізької АЕС
"Енергоатом" оголосив про підвищення надбавок до посадових окладів персоналу Запорізької АЕС, який зберігає вірність Україні.

Як повідомляє пресслужба компанії, розмір такої надбавки зросте до 50% посадового окладу з 1 січня 2023 року.

В "Енергоатомі" нагадали, що всім працівникам ЗАЕС, які зберігають вірність країні, 10 квітня 2022 року були встановлені щомісячні надбавки в розмірі 20% від посадових окладів.

"Наразі сума нарахованих надбавок становить уже близько 500 млн грн і зберігається на спеціальному рахунку. Виплата повних нарахованих сум буде здійснена чинному персоналу ВП ЗАЕС одноразово у день звільнення станції від окупантів", – зазначається у повідомленні.

Крім цього, 7 листопада президент "Енергоатома" Петро Котін та голова первинної профспілкової організації "Енергоатома" Олексій Лич підписали спільне рішення про підвищення надбавок з 1 січня.

"З 1 січня 2023 року працівникам тимчасово окупованої ЗАЕС, котрі відмовилися підписувати контракти з фейковим АО "Эксплуатирующая организация Запорожской АЭС", яким керує "Росатом", розмір цієї надбавки збільшать до 50%", – йдеться у повідомленні. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: censor.net.ua
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!