RSS
Новости
9 ноября 2022, 17:49
У благодійному футбольному турнірі Energy Cup на підтримку ЗСУ перемогла команда ПАТ «Черкасиобленерго»
Футбольна команда ПАТ «Черкасиобленерго» перемогла в турнірі Energy Cup, що був організований на користь ЗСУ і в якому взяли участь 11 команд енергетичних підприємств.Про це повідомляє організатор турніру - Energy Club

Проте для команди  головне – не кубок, а участь у допомозі ЗСУ з метою прискорення Перемоги над агресором.

Нещодавно у Києві відбувся турнір з футболу серед енергетичних компаній України⚡️ Energy Cup, організований  Energy Club. Турнір проводився з метою благодійної допомоги Збройним силам України. Участь в змаганнях взяли 11 команд енергетичних підприємств України -  «Енергоатому», «Укргідроенерго», ДТЕКу, «Центренерго» «Укргазвидобування»,   Південноукраїнської та Рівненської АЕС, «Оператора ринку», Voltage Group,  ПАТ «Черкасиобленерго». Кожне підприємство, чия команда грала у турнірі, сплатила організаційний внесок, всі кошти пішли на цільову допомогу Збройним силам України.

Після проведення благодійного турніру з футболу серед енергетичних компаній України Energy Cup, що пройшов в суботу, 29 жовтня, у Києві, буде здійснена допомога 5 окремому штурмовому полку. За зібрані з турніру кошти Energy Club за попереднім погодженням з командиром полку Павлом Палісою  вже придбав 75 польових ліжок та 16 пічок для обігріву. Найближчим часом допомога відправиться до наших захисників на передову.

Команда ПАТ «Черкасиобленерго» впевнено йшла до перемоги, обігравши футболістів  АЕС  Південноукраїнської АЕС (6:4), Оператора ринку (12:0), а в полуфіналі -  Voltage Group (6:2). В фіналі черкаські футболісти  успішно зіграли зі спортсменами з Південноукраїнської АЕС, здобувши перемогу з рахунком 4:0. Таким чином Energy Cup відправився до Черкас. А   черкаського Дмитраа Кошелюк  було визнано кращим гравцем турніру. Проте, за словами керівника команди «Черкасиобленерго» Олександра Солов’я,  для гравців команди-співробітників підприємства - головне – не кубок, а участь у допомозі ЗСУ з метою Перемоги над агресором.

По завершенню збірна учасників турніру зіграла виставковий матч з ветеранами ФК «Динамо».

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое