RSS
Новости
16 ноября, 10:25
Наступні декілька днів для енергетики будуть важкими, – "Укренерго"
У вівторок, 15 листопада, була найбільша атака в історії енергетики, від якої постраждали всі регіони України.

Про це повідомив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький, передає пресслжуба компанії.

За його словами, найбільш складна ситуація на заході Україні, а також у центральному і північно-східних регіонах. Для стабілізації енергосистеми "Укренерго" було застосовано аварійні графіки відключень, що дозволило запобігти повному знеструмленню країни.

Енергетики відразу приступили до відновлення живлення споживачів та пошкоджених мереж та електростанцій. "Ми працюватимемо цілодобово, щоб повернути світло, яке намагаються у нас відібрати рашисти", – додав Кудрицький.

"Водночас, наступні декілька дні будуть важкими: наближається похолодання і споживання електроенергії зростатиме, відповідно навантаження на мережі теж. Тому, просимо з розумінням ставитися до відключень, які будуть впроваджуватися по мірі необхідності, а також не полишати звичку економно використовувати електроенергію", – наголосив очільник "Укренерго".

Він підкреслив, що компанія має план реагування на різні ситуації, зокрема й найгірші. Водночас, за його словами, українцям треба бути готовими до значних перерв в енергопостачанні та мати необхідний запас води, заряджені пристрої та павербанки.

Як повідомлялося, у вівторок, 15 листопада, по території України було випущено понад 90 ракет, понад 70 з них збили сили ППО, однак решта завдала ударів по 15 об’єктам у різних областях.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: censor.net.ua
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!