RSS
Новости
5 декабря 2022, 19:14
АТ «Миколаївобленерго» вже відновило живлення низки деокупованих населених пунктів та забезпечило заживлення Херсону
Минулого тижня бригади АТ «Миколаївобленерго» спільно з колегами з інших ОСР відновили живлення електроенергією мешканців декількох населених пунктів Миколаївщини – деокупованих та таких, що знаходилися в зоні ведення активних бойових дій. За тиждень до цього також вдалося відновити подачу електроенергії до Херсону. Про це повідомив керівник «Миколаївобленерго» Вадим Данилків.

2 грудня в деокупованому місті Снігурівка, зокрема, на об’єктах критичної інфраструктури, з’явилася електрика, якої не було тут більше, ніж півроку! Електроенергію також отримали мешканці декількох прилеглих населених пунктів. Два тижні в режимі 24\7, незважаючи на негоду та в’язкий грунт, бригади АТ «Миколаївобленерго» спільно з колегами з «Львівобленерго», «Черкасиобленерго», «Хмельницькобленерго» та «Прикарпаттяобленерго» працювали над відновленням вщент зруйнованих електромереж регіону.

За словами очільника підприємства, внаслідок ведення активних бойових дій в населених пунктах області практично не лишилося дієздатного енергетичного обладнання – трансформаторні підстанції потрощені, баки трансформаторів пробиті, трансформаторна олива витекла; багато опор повалені на землю чи перебиті уламками снарядів, а на повітряних лініях електропередачі немає живого місця. «Більше половини проводів потребують відновлення або заміни. В адміністративній будівлі філії Товариства не лишилося жодного цілого вікна, спецтехніка виведена з ладу, оргтехніка знищена… Нещодавно відремонтована сучасне приміщення тепер більше нагадує хлів», - так описує враження від побаченого Вадим Данилків. За його попередніми оцінками на відбудову електромереж деокупованих територій знадобляться сотні і сотні мільйонів гривень.

Як повідомив Данилків, миколаївські енергетики разом з колегами з інших обленерго буквально за тиждень відновили 23-кілометрову високовольтну лінію, за допомогою якої було відновлено подачу електроенергії до Херсону.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!