RSS
Новости
13 января, 19:12
Енергодар залишається повністю без теплопостачання
В тимчасово окупованому Енергодарі відсутнє опалення, через те, що окупанти не дозволяють запустити енергоблоки Запорізької АЕС.

Про це повідомляють «Суспільне-Новини», з посиланням на заяву міського голови Енергодару Дмитра Орлова.

«Зараз в квартирах мешканців від 10 до 15 градусів десь. Ситуація з комунальним сектором залишається складною. Електропостачання є, і водопостачання є. Воно там з невеличкими перебоями, але комунальники відпрацьовують усі аварії, які відбуваються. І оперативно відновлюють», - каже Орлов.

Як вказав Орлов, теплопостачання в місті здійснюється завдяки роботі Запорізької АЕС, але російські окупанти не дають запустити хоча б один з енергоблоків, щоб забезпечити теплову енергію місту.

Дмитро Орлов наголошує, що працівників атомної станції та комунальних підприємств, окупанти змушують підписувати договори з підприємствами, які зареєстровані за російським законодавством.

«Але наші працівники тримаються. І якщо брати атомну станцію, то компанія НАЕК «Енергоатом» зберігає всі соціальні гарантії для працівників які мають проукраїнську позицію і не отримали ані російських паспортів, ані інших документів і не підписували жодних контрактів, навіть якщо їх не допускають до роботи. Що стосується комунальних підприємств, також і лікарі і комунальники також отримують заробітну плату, хто з місцевого бюджету, а хто коштом національної служби здоров’я України», - каже він.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое