RSS
Новости
17 января, 14:58
МАГАТЕ розпочало постійні моніторингові місії на українських АЕС
МАГАТЕ розпочало постійні моніторингові місії на українських атомних електростанціях. Зокрема, 16 січня гендиректор Агентства Рафаель Гросі прибув на Південноукраїнську АЕС.

Про це повідомили в прес-центрі «Енергоатому».

«Вчора, 16 січня 2023 року, команда Міжнародного агентства з атомної енергії на чолі з генеральним директором Рафаелем Маріано Гроссі й у супроводі Міністра енергетики України Германа Галущенка, президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петра Котіна та в.о. Головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України Олега Корікова прибула на майданчик Південноукраїнської АЕС», - повідомили в «Енергоатомі».

Місії МАГАТЕ перебуватимуть на атомних електростанціях для безперервного контролю і моніторингу ядерної та радіаційної безпеки.

«Дякую МАГАТЕ і особисто Рафаелю Гроссі за таке рішення і сподіваюсь, що безпосередня присутність представників агентства на наших АЕС дасть змогу зсередини оцінити реалії російських загроз ядерній та радіаційній безпеці. Адже коли ворог обстрілює об’єкти енергетичної інфраструктури, що поєднані в єдиній енергосистемі з атомними станціями - це також є ядерним тероризмом. Вже не кажучи про численні випадки прольоту ракет над блоками АЕС або обстріл та захоплення атомних станцій», - прокоментував міністр енергетики Герман Галущенко.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!