RSS
Новости
17 января 2023, 15:59
Контракти з нелегітимною компанією "Росатому" підписали близько 650 працівників Запорізької АЕС, – "Енергоатом"
"Енергоатом" має у своєму розпорядженні інформацію про 650 випадків підписання працівниками окупованої РФ Запорізької АЕС контрактів з так званою "Експлуатуючою організацією ЗАЕС" концерну "Росатом".

Про це під час брифінгу повідомив президент компанії Петро Котін, передає Інтерфакс-Україна.


"Нам відомо про 650 працівників ЗАЕС, які підписали контракти з фейковою організацією з експлуатації станції. Більшість із них – це робочий персонал, який отримував найнижчу зарплату.

Але також є випадки зради керівного персоналу, від позиції якого фактично залежало, чи вийде щось у "Росатома". Наприклад, людина, яка виконує обов'язки головного інженера, зрадила Україну і продовжує там нелегітимно виконувати обов'язки керівника станції", – сказав він.

Загалом, за його словами, на Запорізькій АЕС дуже складна ситуація із персоналом.

"Трохи більше ніж 6 тисяч працівників ЗАЕС перебувають в Енергодарі. Не всі працюють на станції, багато хто залишається по своїх будинках. На станцію проходять приблизно 2,4-3 тисячі людей. До окупації на ній працювало понад 11 тисяч", – зазначив Котін.

Разом з тим він наголосив, що російські загарбники не можуть замінити український персонал своїми людьми, тому змушені залишати його на роботі, незважаючи на відмови переходити на роботу в "Росатом".

"Ситуація у рашистів теж важка. Вони не можуть запустити станцію. Не можуть її нормально експлуатувати, тому що для цього потрібен персонал, навчений для роботи на тому обладнанні, яке встановлене на ЗАЕС", – описав ситуацію голова "Енергоатому".

При цьому він зазначив, що частину працівників ЗАЕС, яка залишила Енергодар, переведено на роботу на інші АЕС України. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: interfax.com.ua
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое