RSS
Новости
1 февраля, 15:31
Звільнена Трифонівська СЕС ДТЕК збільшує генерацію «зеленої» електроенергії
На звільненій Трифонівській СЕС ДТЕК ВДЕ відновлена робота же 2/3 інверторів, що дозволяє нарощувати генерацію енергії станцією в енергосистему України.

Про це повідомили в ДТЕК.

«ДТЕК ВДЕ продовжує відновлення Трифонівської СЕС. Наразі відновлена робота вже 2/3 інверторів, що дозволяє нарощувати генерацію енергії станцією в енергосистему України. Для швидкої відбудови на території станції було розгорнуто будмістечко, запрошені місцеві жителі на роботи з відновлення станції» - вказують в ДТЕК.

Як повідомили в компанії, йдуть перемовини з оператором системи розподілу «Херсонобленерго» стосовно ремонту обладнання на підстанції, щоб збільшити обсяги видачі електроенергії в мережу.

Також, ДТЕК ВДЕ передали символічний подарунок військовому підрозділу, який брав участь у визволенні Херсонської області, де знаходиться СЕС. Вони отримали 50 портативних зарядних пристроїв.

«Таким чином, енергетики компанії віддячили військовим, завдяки яким станція була повернута під управління компанії» - вказують в ДТЕК. Довідка ExPro, Трифонівська СЕС була відкрита у вересні 2017-го року. За даними Херсонської ОДА, проект реалізовано в рамках меморандуму про співпрацю ОДА та компанії ДТЕК. До будівництва станції також долучився Укргазбанк, надавши еко-кредит на суму 7,1 млн євро.

Трифонівську сонячну електростанцію зведено в рекордні терміни – за 5 місяців. Станція складається з 37 тисяч сонячних панелей китайської компанії JA Solar. Решту обладнання, крім панелей та інверторів, вироблено в Україні.

СЕС було звільнено від російських окупантів наприкінці листопада 2022-го року.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!