RSS
Новости
6 февраля, 18:44
Рада прийняла закон про корпоратизацію "Енергоатома"
Верховна Рада ухвалила закон "Про акціонерне товариство "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом", який визначає процедуру корпоратизації держпідприємства.

За прийняття відповідного законопроєкту у другому читанні проголосували народних 259 депутатів, повідомив нардеп від фракції "Голос", перший заступник керівника Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ярослав Железняк у Telegram.

Метою законопроєкту у пояснювальній записці до нього вказано "встановлення правових, економічних та організаційних засад утворення приватного акціонерного товариства "НАЕК "Енергоатом" шляхом реорганізації (перетворення) державного підприємства "НАЕК "Енергоатом"... задля підвищення ефективності його діяльності, у тому числі через удосконалення корпоративного управління".

Для досягнення поставленої мети проєкт визначає процедуру утворення та функціонування АТ "НАЕК "Енергоатом"", 100% акцій якого належатимуть державі, а також встановлює порядок формування статутного капіталу товариства, функціонування товариства після створення, обмеження, пов’язані із забезпеченням збереження корпоративних прав держави, майна атомних електростанцій, ядерних матеріалів і об'єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами, виключно за товариством, для забезпечення економічної безпеки та захисту інтересів держави.

На думку авторів законопроєкту, його ухвалення дозволить "підвищити ефективність функціонування енергетичної галузі України та конкурентоспроможності українського оператора ядерної установки, відрахування податків, зборів (обов'язкових платежів) до бюджетів усіх рівнів". 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: censor.net.ua
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!