RSS
Новости
7 февраля, 17:32
В Україні встановлюють чергову газотурбінну мобільну електростанцію
Сьогодні, 7 лютого, відбулась презентація газотурбінної мобільної електростанції потужністю 25 МВт, отриманої від USAID в межах технічної допомоги енергетичному сектору України.

Про це повідомили в пресцентрі «Енергоатому».

«Це вкрай необхідне для України обладнання від наших американських партнерів, яке допоможе збільшити генерувальні потужності енергосистеми України на 25 МВт, дасть можливість швидко відновлювати живлення АЕС щонайменше на власні потреби станцій в разі їх знеструмлення внаслідок ракетних чи артилерійських обстрілів, а також забезпечить об’єкти критичної інфраструктури та цивільне населення електроенергією і теплом впродовж цієї складної зими. Важливо, що 25 МВт – це навіть більше, ніж маневрова потужність одного атомного енергоблока-тисячника», – прокоментував очільник «Енергоатому» Петро Котін на презентації.

Як вказали в «Енергоатомі», з українського боку в заході взяли участь міністр енергетики України Герман Галущенко та президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін, Сполучені Штати Америки представляли Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Бріджит Брінк та заступник адміністратора USAID Ізабель Коулман.

Повідомляється, що цю мобільну електростанцію встановили на одному з об’єктів критичної інфраструктури України та найближчим часом запустять у роботу й приєднають до енергомережі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое