RSS
Новости
13 февраля, 17:41
Країни Євросоюзу не можуть домовитися про санкції проти "Росатома", - Bloomberg
Ряд країн ЄС блокують розширення обмежень проти російських банків у десятому пакеті санкцій проти Росії, а також виступають проти включення до санкційних списків "Росатома".

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на джерела, знайомі з процесом обговорення санкцій проти РФ.

За даними агентства, Європейська комісія в рамках підготовки цього пакету санкцій може запропонувати запровадити обмеження проти російських банків, але деякі країни виступають проти цього кроку.

Санкції ЄС також навряд чи торкнуться російської корпорації "Росатом", оскільки кілька країн-членів виступили проти цього, додають співрозмовники Bloomberg.

Водночас нові санкції передбачатимуть розширення заборони на експорт до РФ низки продуктів, технологій і компонентів, які були виявлені в російській зброї. Крім того, планується розширити санкційні списки та посилити обмеження проти найманців із так званої групи "Вагнера". 

Єврокомісія також планує запропонувати обмежити експорт до Росії транспортних засобів, включаючи вантажівки та машини, які зазвичай використовуються в лісовому та сільськогосподарському секторах, а також розглядає можливість обмежити імпорт російської гуми та асфальту.

Крім того, ЄС може заборонити своїм компаніям продавати ключові експортні товари та технології третім країнам, які потім постачають їх до Росії. Він також включатиме подальші заходи, спрямовані на російський сектор безпілотників та імпорт дронів з Ірану.

Паралельно ЄС також готує нові санкції проти Білорусі через її роль у підтримці війни Росії в Україні, вирівнюючи обмеження щодо Мінська з обмеженнями щодо Москви. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: censor.net.ua
Теги
війна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!