RSS
Новости
13 марта 2023, 13:49
Ситуація в енергосистемі стабілізувалася, генерація працює з резервом потужності, – Міненерго
Після останнього масованого ворожого обстрілу інфраструктури 9 березня ситуацію в енергосистемі стабілізовано, генерація працює із резервом потужності.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики.

За словами міністра Германа Галущенка, станом на ранок 13 березня енергетики відновили електропостачання в усіх регіонах, які постраждали внаслідок ворожого удару.

Так, у найбільш проблемних районах Харківщини заживлені всі абоненти, повністю відновлене електропостачання в Миколаївській області. Однак на Житомирщині ще зберігаються обмеження для деяких категорій споживачів.

"Ситуацію в енергосистемі після останнього масованого обстрілу стабілізовано, генерація працює із резервом потужності. Однак у деяких регіонах ще можуть діяти обмеження через ремонти мереж. Енергетики 24/7 працюють над покращенням стабільності та стійкості електропостачання. Вдячний їм за цю титанічну роботу", – зазначив Галущенко.

У ніч на 9 березня російські військові завдали черговий масований удар по енергетичній інфраструктурі України. За даними Міненерго, були атаковані енергооб’єкти в семи областях. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: censor.net.ua
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое