RSS
Новости
17 марта, 18:13
У Міненерго хочуть замінити зруйновані блоки теплової генерації малими модульними реакторами
У рамках "зеленого переходу" Україна розглядає можливість спорудження 20 малих модульних реакторів замість зруйнованих війною теплових енергоблоків.

Про це заявив міністр енергетики Герман Галущенко під час відвідування однієї з енергокомпаній, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Це найкраща опція для заміни теплової генерації. Ми будемо рухатися в рамках "зеленого переходу" за технологією ММР, це найкраща технологія", - сказав він.

Президент ДП "НАЕК "Енергоатом" Петро Котін зауважив, що ММР є дуже перспективними для України, і наразі атомники спільно з Міністерством енергетики розробляють багато програм із різними світовими компаніями, які розвивають технології малих модульних реакторів.

Компанія почала співпрацю в напрямі малих модульних реакторів з американськими Westinghouse, що пропонує свій реактор AP-300, NuScale і Holtec International, британською RolIs Royce і ще з кількома компаніями, з якими підписано відповідні меморандуми.

"Наразі над цією темою працює достатня кількість компаній, які пропонують свої проєкти. Ми намагаємося відслідковувати все, що відбувається в цій сфері, і тримаємо все під контролем, і щойно визначиться технологія, з якою ми зможемо рухатися, перейдемо в площину практичної реалізації", - додав Котін.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: interfax.com.ua
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое