RSS
Новости
5 апреля 2023, 19:08
«Гарантований покупець» у березні збільшив в 6 разів більше електричної енергії за двосторонніми договорами в березні
За березень держпідприємство реалізувало 537 585 МВт-год електричної енергії, у той час, як у лютому було продано 87 825 МВт-год.

Одним з пріоритетних напрямків, які були озвучені керівництвом на багатьох зустрічах з представниками влади та контрагентами, було підвищення обсягів продажу електричної енергії. За результатами березня проведено 10 аукціонів, найбільше реалізовано електричної енергії на двох аукціонах, які відбулися 3 березня  - 162 330 МВт-год (період постачання 11-31 березня 2023 року), та 17 березня – 133 500 МВт-год (період постачання квітень 2023 року). Укладено 248 двосторонніх угод. В цьому місяці зафіксовано 167 переможців, середньозважена ціна продажу 2 792,45 грн/МВт-год. Загальна сума продажу за місяць складає 1,5 млрд грн (без ПДВ). Зауважимо, що на 4 аукціонах реалізовано продукцію з періодом постачання березень, на інших  6 – з періодом постачання квітень.

Березень виявився для нас продуктивним місяцем, наша команда багато працювала для того, щоб вийти на такі показники. В цьому місяці ми провели два аукціони з реалізацією у робочі дні, один тематичний, всі інші були класичними. Окрім успішних торгів ми працювали в команді з партнерами над вирішенням поточних складних питань:  неодноразово зустрічалися з Регулятором щодо розробки формули підрахунку небалансів, проводили зустрічі з асоціаціями з ВДЕ, USAID та EBA. Також важливою подією для підприємства і галузі в цілому стала зустріч з Energy Community та дуже ґрунтовне обговорення критичних тем, які хвилюють всіх учасників ринку.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: gpee.com.ua
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое