RSS
Новости
6 апреля 2023, 19:28
На сході відновили половину пошкоджених високовольтних ліній, – "Укренерго"
Із вересня на об’єкти НЕК "Укренерго" в Донецькій, Луганській, Харківській областях здійснено 12 масованих атак російськими ракетами та дронами, внаслідок чого пошкоджено близько 68% високовольтних підстанцій та 833 км ліній.

"Найгарячіша ділянка енергетичного фронту за кількістю уражень сьогодні співпадає з воєнним – це східні прифронтові області: Донецька, Луганська, Харківська. [...] Із вересня тільки на об’єкти "Укренерго" в східному регіоні було здійснено 12 масованих атак, під час яких завдано 27 ударів крилатими ракетами та дронами. Обстріляні й зазнали різного ступеню ушкоджень всі електростанції в регіоні", – сказано в повідомленні компанії.

В "Укренерго" зазначили, що стабільність енергоживлення цих регіонів як один із ключових пріоритетів для підготовки до нового опалювального сезону суттєво ускладнюється постійними ворожими обстрілами.

У команії також повідомили наступне:

  • щодня понад 200 висококваліфікованих ремонтників "Укренерго" працюють над відновленням постраждалої інфраструктури в східному регіоні. Всі ремонтні процеси вдалося прискорити без втрати якості;
  • триває активна робота з пошуку нового обладнання та захисту об'єктів, для цього також залучаються міжнародні партнери;
  • розроблено чіткі плани щодо суттєвого підвищення надійності та стабільності енергоживлення в регіоні, пропрацьовані резервні схеми заживлення споживачів. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: censor.net.ua
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое