RSS
Новости
7 апреля 2023, 13:54
ПАТ «Черкасиобленерго» в 2022 році побудувало 118,5 км. ліній електропередач, 38 підстанцій та приєднало до електрики 1,5 тис абонентів
Незважаючи на воєнний стан та ракетні обстріли, ПАТ «Черкасиобленерго» в рамках нових приєднань в 2022 р. побудувало 118,5 км. повітряних та кабельних ліній електропередач, 38 трансформаторних підстанцій. Кількість нових приєднань до електрики перевищила 1500.

ПАТ «Черкасиобленерго», незважаючи  на  воєнний стан, ракетні обстріли та обмеження електроспоживання, в 2022 році продовжило приєднання споживачів до електроенергії.  Кількість нових приєднань минулого року сягла 1532,  їх загальна потужність 40,9 МВт.

Так, на Черкащині, в ході нових приєднань було побудовано 101,8 км. повітряних та кабельних ліній електропередач напругою 0,4кВ, 16,7 км. – ліній напругою 10кВ. Окрім того, черкаські енергетики збудували 38 нових трансформаторних підстанцій та замінили 42 силових трансформатори. Приріст трансформаторної потужності в результаті заміни силових трансформаторів та встановлення нових ТП-10/0,4 кВ становить – 14, 3 МВА.

За словами Голови правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олега Самчука, енергетики виконували заявки на приєднання, не дивлячись на порушення строків поставок та здорожчання матеріалів, електрообладнання обладнання та паливо-мастильних матеріалів. При цьому керівник підприємства зазначив, що роботи з приєднання виконувалися переважно власними силами, майже без залучення підрядних організацій, що дозволило зекономити кошти. Які до речі, були отримані від замовників в повному обсязі.

«Наявність потреби бізнесу та підприємств в приєднанні до  електромереж свідчить про те, що економіка регіону, незважаючи на воєнний стан продовжує функціонувати та розвиватися. І ми, як інфраструктурна та державна  компанія маємо забезпечити всі умови для такого розвитку – в частині електрозабезпечення», - акцентував очільник  ПАТ «Черкасиобленерго».

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое