RSS
Новости
27 апреля 2023, 21:02
Дефіцит електроенергії може повернутися влітку, – голова "Укренерго"
Енергосистема України може зіткнутися з дефіцитом електроенергії влітку через проведення ремонтів.

Про це голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький розповів у ефірі телемарафону, повідомляє пресслужба компанії.

"Зазвичай в Україні протягом весни й літа спостерігається надлишок потужності, й Україна здатна експортувати електроенергію. Цьогоріч через значні пошкодження електростанцій може виникнути дефіцит і влітку. Він буде компенсуватися збільшенням потужності на теплових електростанціях, які будуть доступні нам, а також імпортом електроенергії", – сказав Кудрицький.

Він наголосив, що ремонтна кампанія весни-літа 2023 року буде однією з найскладніших в історії.

"На це впливають масштабні руйнування, яких зазнала енергосистема взимку, і те, що в окупації залишається декілька великих електростанцій. Їх нам не вистачало взимку і не вистачає зараз. Ми будемо активувати всі наявні генеруючи потужності, щоб у період ремонтів підтримувати баланс енергосистеми", – додав голова "Укренерго".

Як повідомлялося, наразі в українській енергосистемі зберігається профіцит електроенергії, а вихід у ремонт кількох енергоблоків компенсується активною роботою гідроелектростанцій та відновлюваних джерел енергії.  

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: censor.net.ua
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое