RSS
Новости
29 мая 2023, 15:23
«Черкасиобленерго» відновлює соціальну інфраструктуру для реабілітації військовослужбовців та їх сімей
Вже з 1 червня база відпочинку «Енергетик» ПАТ «Черкасиобленерго» почне приймати на безкоштовній основі співробітників, що боронять Україну від агресора та членів їх сімей. Також змогу відновитися будуть мати енергетики, які відновлюють електромережі країни в прифронтових регіонах. Про це повідомляє пресслужба підприємства.

Починаючи з початку травня стартувало оновлення бази «Енергетик» ПАТ «Черкасиобленерго». Минулоріч вона не функціонувала через військові дії ворога. Однак цього року керівництво Товариства вирішило відреконструювати та оновити базу. Адже через важкі випробування, які завдала війна, постала потреба оздоровлення працівників, які брали та беруть  оздоровлення участь у бойових діях та їх сімей. Мобілізовані енергетики та їх родини відпочиватимуть безкоштовно. Співробітники, що відновлюють електромережі України не тільки на Черкащині, але й у постраждалих від дій агресора Миколаївщині та Херсонщині, теж  матимуть змогу відновлюватимуть сили на оновленій базі відпочинку.

Під час реконструкції бази «Енергетик» ремонту будинки зазнали змін не лише ззовні, а й всередині. На базі повністю оновили електропроводку, переклеїли шпалери та замінили старі меблі на нові. Співробітники  відокремленого структурного підрозділу «Черкасиенергоремонт» пофарбувалим будиночки, навіси, накриття. Крім цього були здійснені роботи і по облаштуванню території, повністю відновлений дитячій майданчик для малечі та альтанки для відпочинку.

Кілька сотень фахівців з їх родинами реабілітується та відпочине на оновленій базі відпочинку «ПАТ «Черкасиобленерго» у селі Сокирна на Черкащині. За словами очільника підприємства Олега Самчука, серед них – 160 військовослужбовців ЗСУ – працівників підприємства та їх родини. Саме їм буде надано пріоритет для відновлення сил та здоров’я на безкоштовній основі, - повідомляє пресслужба «Черкасиобленерго» з посиланням на заступника голови первинної профспілкової організації Сергій Мулявку. Витрати на оздоровлення візьме на себе профспілка підприємства.

Кілька сотень осіб  вже з 1 червня буде мати змогу відновити сили та здоров’я на базі «Енергетик», - стверджує її завідувачка  Алла Мартиш. За її словами – це не тільки оборонці країни та  спеціалісти оперативних бригад, що відновлювали живлення прифронтових регіонів, але й усі енергетики та їх дружини та діти.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое