RSS
Новости
31 мая 2023, 12:51
Українські енергетики продовжують допомагати частинам ЗСУ на передовій
Колективи державних енергокомпаній України продовжують допомогу військовим частинам на передовій. Минулого тижня «Черкасиобленерго» передало квадроцикли та засоби спостереження підрозділам Державної спеціальної служби транспорту, а «Миколаївобленерго» передало на передову позашляховик високотехнологічні радіостанції для розвідників.

Незважаючи на фінансові складнощі та великий обсяг робіт з відновлення електромереж, державні оператори систем розподілу продовжують допомагати  військовим частинам Збройних Сил України, що боронять країну на передовій.

Так, минулого тижня ПАТ «Черкасиобленерго» передало кілька квадроциклів та засоби спостереження бійцям Державної спеціальної служби транспорту(ДССТ), що воюють в найгарячішій точці – під Бахмутом. За що отримали подяку від генерал-майора Богдана Бондара, очільника служби. Про це повідомляється на Facebook сторінці  ДССТ. Зазначимо, що черкаські енергетики регулярно передають підрозділам ЗСУ  на Схід України квадрокоптери, тепловізори, автомобілі.

В свою чергу колектив «Миколаївобленерго»за власні кошти придбав та передав на передову позашляховик.  Тижнем раніше менеджмент підприємства власним коштом закупив та передав на передову миколаївським розвідникам високотехнологічні радіостанції.  Про це йдеться на Facebook  сторінці підприємства. Сучасні портативні радіостанції надважливі для розвідників. Інформація, здобута ними, має якнайшвидше потрапити до командування ЗСУ, оминувши при цьому вуха ворога! Миколаївські захисники тільки-но звернулися до Товариства з клопотанням щодо посильної допомоги у придбанні сучасних рацій, як буквально того ж дня обладнання вже було замовлено. Здійснити покупку швидко та без бюрократичної тяганини вдалося завдяки тому, що оплачували її очільники АТ «Миколаївобленерго» з власної кишені, не відступаючи від обіцянки усіляко підтримувати ЗСУ та сприяти наближенню Перемоги.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое