RSS
Новости
14 июня 2023, 18:13
"Енергоатом" підписав угоду з Westinghouse на виробництво систем охолодженя для реакторів ВВЕР-440
НАЕК "Енергоатом" та американська Westinghouse підписали контракт на проєктування, виробництво та постачання систем тривалого охолодження гермооболонки для модернізації реакторів ВВЕР-440 однієї з вітчизняних АЕС.

Як повідомляє пресслужба "Енергоатома", на прохання української компанії Westinghouse вперше розробив систему довготривалого охолодження енергоблоків з реакторами типу ВВЕР-440.

"Вона стала справжнім технологічним проривом і суттєво підвищить безпеку реакторних установок ВВЕР-440 радянського виробництва. Зазначена система в разі аварії забезпечує довготривале утримання активної зони реактора в безпечному стані, тож її встановлення позитивно вплине на безпеку ядерних об‘єктів України та забезпечить додатковий захист реакторних установок", – зазначається у повідомленні.

Президент "Енергоатома" Петро Котін наголосив на важливості впровадження нової системи охолодження.

"Да українських ВВЕР-440 після її встановлення будуть найбільш безпечними реакторами такого типу у світі. Усуваються недоліки радянського проєкту, відтак безпека ядерних об‘єктів України виходить на новий рівень", – прокоментував Котін.

Як повідомлялося, до кінця цього року "Енергоатом" планує отримати першу партію ядерного палива виробництва американської компанії Westinghouse для енергоблоків ВВЕР-440.  

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: censor.net.ua
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое