RSS
Новости
14 июня 2023, 19:14
Наслідки підриву Каховської ГЕС: Найбільший металургійний комбінат України зменшив виробництво вдвічі
Найбільший в Україні криворізький гірничо-металургійний комбінат ПАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг" через проблеми із забезпеченням підприємства технічною водою після підриву російськими окупантами дамби Каховської ГЕС зменшив завантаження виробничих потужностей з 30-40% до 15-20% від довоєнного рівня.

Про це гендиректор "ArcelorMittal Кривий Ріг" (АМКР) Мауро Лонгобардо розповів на організованій Європейською бізнес асоціацією (ЄБА) конференції, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"З індустріальної, з промислової точки зору ми, звичайно ж, відчуваємо наслідки. Ми можемо використати те, що у нас є – запаси. Проте, ви пам'ятаєте, що ми працювали, у нас було десь 30-40% останнім часом, зараз ми повертаємося до 15-20% нашої робочої сили. І ми не бачимо зараз можливості отримувати більше замовлень", – сказав гендиректор підприємства.

За його словами, компанія зосередиться на виконанні раніше отриманих замовлень та реалізації проектів із забезпечення підприємства водою з альтернативних джерел. За оцінкою Лонгобардо на реалізацію проектів, що забезпечують альтернативу, піде щонайменше шість місяців.

Як один із заходів мінімізації негативних наслідків підприємство має намір внести зміну в планування виробництва, щоб були періоди з більшим і меншим споживанням. Якщо у звичайний час споживання води на заводі становило 2,4 тис. кубометрів на годину, зараз воно знизилося до 1 тис. куб. м на годину і менше, уточнив Лонгобардо. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: interfax.com.ua
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое