RSS
Новости
16 июня 2023, 17:37
«Миколаївобленерго» подало живлення в усі 17 населених пунктів Миколаївщини, знеструмлених внаслідок підриву Каховської ГЕС
АТ «Миколаївобленерго» станом на 15 червня заживило всі 17 населених пункти Миколаївської області, що були знеструмлені внаслідок підтоплення в результаті підриву російськими агресорами Каховської ГЕС.Про це повідомляє пресслужба підприємства.

Підрив греблі Каховської ГЕС мав катастрофічні наслідки для багатьох сфер життя Миколаївщини , зокрема, і для сфери енергетики. Разом із вулицями та цілими населеними пунктами в ряді районів регіону під товщею води опинилися і об’єкти енергетичної інфраструктури. На Снігурівщині, окрім власне районного центру, де вода захопила декілька вулиць вздовж берега річки Інгулець, 15 населених пунктів району (2 223 споживача) виявилися відрізаними від електропостачання. Цілі села практично цілком пішли під воду, адже подекуди рівень води піднявся на 6 метрів!

Ремонтні бригади АТ «Миколаївобленерго» станом на 15 червня відновили подачу електрики в усі 17 населенних пунктів Миколаївської області, що були знеструмлені в результаті підриву російськими агресорами Каховської ГЕС. Внаслідок підтоплення без електрики минулого тижня опинилося 15 сіл та селищ Снігурівської громади та 2 села Березнегуватської громади.

«Наразі наші монтери відновили подачу електроенергії в постраждалі населені пункти. Бригадами нашої місцевої філії були проведені та проводяться комплексні роботи, починаючи від огляду повітряних ліній електропередач і заміни пошкодженого обладнання та закінчуючи перевіркою приладів обліку споживачів, - повідомив в.о. генерального директора АТ «Миколаївобленерго» Вадим Данилків.

На сьогоднішній день ведуться роботи по заживленню конкретних споживачів, бо у постраждалих селах все ще залишають будинки та цілі вулиці без світла.

«Зараз спостерігаємо поступове зменшення рівня води, відтак відкриваються все нові і нові «фронти робіт» - станом на ранок 15 червня маємо відключеними ще 21 юридичну особу та 726 домоволодінь. На жаль, частина територій і досі повністю затоплені, тож поки що немає можливості навіть оцінити масштаби завданих пошкоджень та ремонтних робіт, необхідних для повноцінного відновлення стабільного і безперебійного електропостачання», - констатував Данилків.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое