RSS
Новости
26 июня 2023, 18:18
68,6 млн. грн. боргів вже отримали електрогенеруючі компанії завдяки мировим угодам ПАТ «Черкасиобленерго» з ПрАТ «Азот»
Минулого тижня ПАТ «Черкасиобленерго» отримало 56,16 млн. грн. від згідно графіку, затвердженого мировими угодами. Всі кошти зі спецрахунків було доправлено до ДП «Енергоринок». Враховуючи травневий платіж на суму 12,5 млн. грн. державне підприємство вже отримало 68,6 млн. завдяки мировим угодам. Всі кошти ДП «Енергоринок» спрямовує на погашення боргів «старого ринку перед генеруючими компаніями, – в т.ч. ДП «НАЕК «Енергоатом».

56,16 млн. грн. поступило на спеціальні рахунки ПАТ «Черкасиобленерго» від  ПрАТ «Азот» на минулому тижні, як і передбачено графіком, що міститься в затверджених мирових угодах між підприємствами. Як повідомив Голова Правління «Черкасиобленерго» Олег Самчук, зі спеціальних рахунків кошти було спрямовано до ДП «Енергоринок» - в рамках погашення боргів, що утворилися в 2015-2016 рр. В свою чергу державне підприємство «Енергоринок» доправляє ці кошти на погашення боргів, що виникли до 1 липня 2019 р. перед електрогенеруючими компаніями, серед яких і державне підприємство «НАЕК «Енергоатом».

Нагадаємо, що Згідно з умовами мирових угод, з метою повернення боргу в сумі 1,8 млрд. грн. ПрАТ «Азот» (Черкаси) з травня 2023 по квітень 2027 року зобов’язано виплачувати на користь ПАТ «Черкасиобленерго» 34,3 млн. грн щомісяця. Після покриття боргу перед ДП «Енергоринок» в сумі 602 млн. грн. та задоволення  вимог конкурсних кредиторів, кошти підуть на модернізацію електромереж регіону.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое