RSS
Новости
7 июля 2023, 16:25
Прифронтові «Харківобленерго» та «Миколаївобленерго» - лідери за якістю ремонтів електромереж, - опитування мешканців регіонів
Прифронтові «Харківобленерго» та «Миколаївобленерго» на думку споживачів стали лідерами за якістю ремонтів електромереж серед 21 обласного центру. Про це свідчить оприлюднена соціологічною групою «Рейтинг» інформація про опитування мешканців регіонів України.

«Харківобленерго» та «Миколаївобленерго» - прифронтові оператори системи розподілу стали, на думку мешканців, лідерами за якістю ремонтів електромереж серед 21 обласного центру. Оцінювачем роботи ОСРів стали мешканці кожного обласного центру, а опитування було проведено було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення Міжнародного республіканського інституту (IRI, США) у квітні-травні 2023 року Всього було опитано 16 800 жителів України віком 18 років і старше.

Перше місце посіли харківські енергетики  - 85% респондентів добре оцінили якість ремонтів у Харкові. «Миколаївобленерго» - на другому місці в Україні, 69% миколаївців поставили місцевим енергетикам 5ки та 4ки за ремонт електромереж.

«Парадокс, що лідерами за якістю ремонтів стали ОСРи, де більше року постійні прильоти, які  навіть певний період безпосередньо знаходилися в зоні бойових дій, пояснюється просто, принаймні, наскільки мені відомо, у відношенні Миколаєва – там менеджмент виявився ефективним під час широкомасштабної агресії, - вважає керівник проектів Асоціації з енергоефективності та енергозбереження Олександр Голіздра. Крім того, додає експерт, саме в прифронтових регіонах були напрацьовані інноваційні алгоритми оперативних ремонтів мереж,  в умовах постійних обстрілів застосовувалися технологічні та безпекові ноу-хау.

«Цікавим є і те, що те ж «Миколаївобленерго» підпорядковуються Міністерству енергетики. Що ж, вітаю, нарешті галузеве міністерство навчилося цінувати саме  ефективних, а не «потрібних» керівників», - резюмував експерт.

«Якість електроенергії та енергопостачання є надзвичайно важливими, – так прокоментував результати дослідження  Стівен Нікс, старший регіональний директор IRI у Євразії. – Енергопостачання буде ключовим як для цивільного населення, так і для військових восени та взимку, якщо війна все ще триватиме».

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое