RSS
Новости
10 июля 2023, 18:27
Ще в одній області починають будувати електромережі за міжнародними стандартами
Україна за сприяння французьких фахівців розпочинає реалізацію проєкту будівництва сучасних електромереж в Запорізькій області.

Про це повідомляє Міністерство енергетики з посиланням на меморандум, підписаний з компанією EDF International Networks (Франція).

"Економічне відновлення країни висуває високі вимоги й до майбутніх мереж. Вони мають бути стійкими, гнучкими, ефективними та надійними, інтегрованими відповідно до потреб розвитку нових об'єктів економіки та генерації, зокрема ВДЕ, у повному обсязі задовольняти попит на розподіл електроенергії. Співпраця з нашими французькими партнерами допоможе реалізувати відповідні завдання та наблизити стандарти послуг із розподілу до найкращих показників міжнародних практик", - сказав заступник міністра Ярослав Демченков.

Наразі сторони вже обговорили адміністративні, фінансові та технічні аспекти реалізації пілотного проєкту.

За словами Демченкова, важливо забезпечити фізичний розвиток мереж, оптимізувати операційні витрати, водночас підвищуючи їхню ефективність і мінімізувавши втрати електроенергії.

Після успішної реалізації пілотного проєкту в Запорізькій області досвід співпраці з відновлення розподільчих мереж заплановано застосувати в інших регіонах України.

Заступник міністра нагадав, що системи розподілу е/е зазнали найбільших пошкоджень унаслідок російських атак.

За словами Демченкова, інвестиції в розвиток систем розподілу сприятимуть залученню коштів для суміжних сервісів, зокрема, розвиток систем накопичення енергії, балансування, мікромережі та електромобільність.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: epravda.com.ua
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое