RSS
Новости
14 сентября 2023, 17:49
«Миколаївобленерго» встановило новий силовий трансформатор в одній із громад регіону
ПАТ «Миколаївобленерго» продовжує відновлення електромереж на деокупованих минулого року територіях. Енергетики встановили новий силовий трансформатор в одній із громад регіону, що дозволить забезпечити надійне електрозабезпечення для більше ніж 40 тис. мешканців.

Відновлення майже знищених ворогом електромереж на деокупованих минулої осені територіях  Миколаївщини триває. Нещодавно ПАТ «Миколаївобленерго» встановили  силовий трансформатор потужністю 25 МВА в одній із громад регіону.

За словами в.о. генерального директора  «Миколаївобленерго» Вадима Данилківа завдяки цьому  більше 40 тисяч мешканців області отримають надійне живлення електрикою. Попередній трансформатор, за словами керівника підприємства, в перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну став жертвою масованого обстрілу.

Як повідомив Данилків відновлення електромереж регіону продовжується – наразі очікується поставка ще одного силового трансформатора від однієї з західних країн-партнерів.

Обладнання вагою 76 тон було надано Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) через Проект енергетичної безпеки (ПЕБ), а виробником виступило одно з вітчизняних підприємств.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое