RSS
Новости
13 октября 2023, 15:05
ДТЕК модернізував в Києві три високовольтні підстанції
До початку опалювального сезону ДТЕК Київські електромережі завершив модернізацію трьох високовольтних підстанцій столиці. Вони живлять частину Печерського, Солом'янського, Голосіївського, Шевченківського районів й Лівого берегу. Оновлення обладнання допомогло енергетикам підвищити надійність електропостачання 247 багатоповерхівок та низки соціально важливих об’єктів в цих районах. Незважаючи на війну в країні, ДТЕК продовжує інвестувати кошти в розвиток електроінфрастурктури Києва та готувати місто до проходження зими.

На трьох високовольтних підстанціях в столиці енергетики ДТЕК замінили електрообладнання на сучасне та більш потужне. Оновили силові трансформатори, які вичерпали термін експлуатації і були морально та фізично застарілі. Крім того, модернізували ввідні комірки, замінили старі масляні вимикачі на більш екологічні – вакуумні, встановили обмежувачі перенапруги, реконструювали систему релейного захисту тощо.

«ДТЕК Мережі створює інфраструктуру для відбудови України і відновлення економіки. Ми розвиваємо розумні електромережі, щоб на їх основі відродилися українські міста – нові, сучасні, «розумні». Завдяки модернізованим підстанціям ми напередодні зими знизили аварійні ризики та підвищили надійність роботи електромережі 110 та 10 кВ, що живить 247 багатоповерхівок, 21 школу, 27 дитячих садків Печерського, Солом'янського, Голосіївського, Шевченківського районів й Лівого берегу», – наголосив Денис Бондар, генеральний директор ДТЕК Київські електромережі.

Модернізацію підстанцій виконали на кошти Інвестиційної програми компанії. Загальний обсяг інвестицій в оновлення склав майже 200 мільйонів гривень.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое