RSS
Новости
24 ноября 2023, 17:51
Наразі дефіциту електроенергії немає, відключень не планують, – Міненерго
Міністерство енергетики повідомило, що станом на день 24 листопада дефіциту електроенергії не спостерігається, тож відключення споживачів не передбачаються.

Як повідомили у пресслужбі відомства, минулої доби протягом кількох годин фіксувався незначний дефіцит електроенергії, для покриття якого імпортувалася електроенергія як аварійна допомога.

Утім, обсяг залученої електроенергії склав менше 1% від добового споживання. Водночас у період максимального вечірнього споживання електроенергії залучення імпортної електроенергії як аварійної допомоги не відбувалося, додали в Міненерго.

"На поточну добу дефіциту не передбачається. Українські електростанції покривають потреби споживачів. Отже, обмежень споживачів в електроенергії і, як наслідок, планових відключень не передбачається", – уточнили у міністерстві.

Водночас усі відключення світла, які нині фіксуються в Україні, є наслідком погодних негараздів, технологічних порушень чи бойових дій. Вони усуваються силами аварійних бригад енергетиків.

Також в аварійний ремонт вийшли два блоки ТЕС. Один з них планують повернути в роботу ввечері – під час зростання споживання електроенергії у пікові вечірні години.

Крім того, ворог обстріляв об’єкт генерації електроенергії на півдні країни, унаслідок чого було пошкоджене обладнання. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: censor.net.ua
Теги
Україна
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое