RSS
Новости
17 августа 2018, 12:12
В Індії проведуть тендер з будівництва першого офшорного вітропарку. Зацікавлені 34 компанії
Уряд Індії заявляє, що брати участь в тендері по будівництву першої в країні офшорної вітрової електростанції виявили бажання 34 компанії, як місцеві, так й іноземні.

Міністерство нових джерел енергії Індії отримало попередні заявки від 34 компаній, які зацікавлені будувати офшорну вітростанцію, першу в країні. Наступним етапом стане проведення реального тендеру, для якого відомство має опублікувати конкретні умови та необхідні для участі документи.

Серед зацікавлених будувати морский вітропарк в Індії – найбільша датська енергокомпанія Orsted (колишня DONG Energy), компанії з Саудівської Аравії (Alfanar), США (Deep Water Structures, PNE Wind, WPD Offshore Solutions), E.ON Climate і Senvion з Німеччини, Northland Power з Канади; Heerema Marine з Сінгапуру, Macquarie Group та Innogy Renewable з Великобританії, Park Wind з Бельгії та Saipem з Італії.

Раніше в цьому місяці повідомлялось, що датська Orsted купила одну з найбільших американських компаній-операторів вітропарків в США за $580 млн. Зараз компанія будує найбільший в світі морський вітропарк потужністю 1,2 ГВт на побережжі Великобританії.

Також в тендері мають намір взяти участь місцеві компанії, їх більше 10.
Це буде перший тендер для сектору морської вітроенергетики в Індії, тому особлива увага має приділятися прозорості механізму формування ціни на електроенергії (оголошення ставок) та механізму вибору переможця, підкреслюють учасники ринку.

Уряд Індії планує до 2030 року створити 30 ГВт встановлених потужностей для виробництва вітрової енергії об’єктами у відкритому морі.

Як повідомлялось раніше, в Індії було скасовано результати тендеру на будівництво сонячних станцій через зависоку ціну.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: indiatimes.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!