RSS
Новости
23 августа 2018, 10:29
Миронівська птахофабрика повністю перейде на «зелене» енергопостачання
На підприємстві минулого року встановили невелику сонячну станцію, яку в майбутньому планують розширити. Також планується будівництво біогазової установки

«Миронівська птахофабрика» агроіндустріального холдингу «Миронівський Хлібопродукт» (МХП) планує перейти на відновлювані джерела енергії.

Про такі плани розповів заступник директора з інженерно-технічного устаткування Денис Смирнов, пише Latifundist.com.

У 2017 році на птахофабриці в якості експерименту встановили сонячну станцію потужністю 9 кВт. Установка покриває потребу в електроенергії для побутових потреб.

Результатами експерименту поки задоволені, і в найближчий час в компанії планують збільшувати кількість панелей на птахофабриці. Окупність сонячної установки становить 5 років.

«Перспективи є, хочемо всі дахи обладнати панелями і повністю перейти на енергонезалежність. Розглядаємо в цьому сенсі і інші джерела альтернативної енергії, в тому числі, будівництво біогазової установки», - зазначив Денис Смирнов.

МХП до кінця 2018 року введе в експлуатацію першу чергу біогазового комплексу на Вінницькій птахофабриці. Загальна потужність установки складе 20 МВт, але її запускатимуть чергами по 10 МВт – перша до кінця 2018, друга черга – в 2019 – 2020 рр. Загальна сума інвестицій в проект оцінюється до $ 50 млн.

В кінці минулого року в компанії заявили, що планують за 5 років повністю відмовитися від споживання газу, для цього мають збудувати два біогазових заводи та сонячні станції загальною потужністю 40 МВт.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: latifundist.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!