RSS
Новости
23 августа 2018, 21:40
В США електромобіль Tesla знову загорівся під час руху: водій не постраждав
Електромобіль Tesla Model S знову спалахнув під час руху. В компанії заявили, що перед цим автомобіль зіткнувся з деталлю або предметом, що випав з вантажівки, яка рухалася попопереду нього.

За даними американських ЗМІ, автомобіль спалахнув під час їзди по шосе в Нью-Джерсі. Сам власник встиг покинути автомобіль і витягнути усі свої речі до того, як почалася пожежа.

Раніше повідомлялося про декілька випадків, коли електрокари Tesla спалахували без якої-небудь причини. І хоч кількість займань в Tesla не є статистично значимою, кожен з цих випадків активно обговорювався в ЗМІ.

Так, відомо, що в Каліфорнії під час руху спалахнув електрокар Tesla Model S. Імовірно, причиною займання став акумуляторний блок. У Tesla вони найбільш енергоємні в сегменті. Але офіційно ця версія не підтверджена.

А в штаті Флорида сталося смертельне ДТП з Tesla. З невідомих причин машина на повній швидкості врізалася в стіну і спалахнула. За попередньою інформацією, режим автопілота електромобіля у момент аварії не був задіяний, але владі ще належить остаточно підтвердити цю інформацію. В результаті загинули двоє учнів старшої школи.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!