RSS
Новости
31 августа 2018, 15:45
Amazon будує сонячну станцію з акумуляторами Tesla на даху розподільчого центру в Британії
Amazon встановить сонячну станцію потужністю 4 МВт на даху центру обробки замовлень в Великобританії. Сонячна станція буде працювати паралельно з системою накопичення енергії на літій-іонних акумуляторах Tesla загальною потужністю 3,77 МВт.

Сонячная станція складатиметься з 15 000 сонячних модулів кожен потужністю 270 Вт виробництва компанії Jinko Solar та 82 інверторів Huawei.

Наразі на даху будівлі вже є сонячні панелі але їх точні потужності невідомі, припускається, що вони менші 1 МВт – для установок менше цього порогу не потрібні додаткові узгодження.

Орієнтовно будівля розподільчого центру в Тілборі (Англія) на сьогодні споживає 20 ГВт-год електроенергії в рік. Очікуваний обсяг генерації нової установки становитиме 3,5 ГВт-год на рік. В Amazon планують використовувати енергію СЕС не для продажу, а для власних потреб. Сонячна станція зможе забезпечити 17% енергопотреб центру.

28 акумуляторів Tesla Powerpack забезпечать ще додаткові 3,77 МВт. Акумулятори будуть накоичувати енергію з центральної національної мережі, і підтримуватимуть сонячну генерацію, зменшуючи навантаження на мережу під час пікових годин споживання.

Окрім центру в Тілборі Amazon уже встановив сонячні системи ще на декількох своїх об’єктах в Британії – в Ругелі, Девентрі, а також в Донкастері. Але цей новий проект поки що найбільший.

Як повідомлялось раніше, Amazon цього року вже встановив одну сонячну станцію на даху центру опрацювання та видачі замолень - потужністю 1,1 МВт в Лас-Вегасі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: energy-storage.news
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!