RSS
Новости
7 сентября 2018, 22:36
Німецький Франкфурт заборонить в'їзд у місто дизельним автомобілям
У німецькому місті Франкфурт-на-Майні заборонять проїзд старих автомобілів з дизельними двигунами з лютого наступного року. Таке рішення виніс адміністративний суд у Вісбадені.

У постанові суду вказано, що з лютого 2019 року в'їзд у місто дизельних машин, які відповідають екологічному стандарту «Євро-4» і нижче, буде заборонений. Ці заходи вживаються для покращення ситуації з забрудненням повітря діоксидом азоту.

При цьому наголошується, що автомобілі з стандартом дизельних двигунів «Євро-5» теж будуть заборонені, але через півроку.

«Для дизельних транспортних засобів класу «Євро-5» заборона на водіння повинна бути введена з 1 вересня 2019 року», – йдеться в рішенні суду.

Варто відмітити, що в країнах ЄС легкові автомобілі з дизельними двигунами досить популярні. Цей вид палива використовують близько 40% машин Європи.

Крім заборони деяких дизельних машин суд зобов'язав владу Франкфурта вжити додаткових заходів для того, щоб повітря в місті стало чистішим: модернізувати автобусний парк, а також збільшити кількість безкоштовних стоянок на околицях міста, розташованих поблизу зупинок ліній громадського транспорту.

Зазначається, що станом на сьогодні в Німеччині максимальний вміст двоокису азоту в повітрі встановлено в обсязі 40 мікрограмів на м.куб.

Відмітимо, що починаючи з 27 лютого 2018 року влада всіх міст Німеччини має право самостійно забороняти в'їзд дизельних машин. Першим це зробив Гамбург - з квітня там заборонений проїзд дизельних автомобілів двома найбільш завантаженими дорогами.  У вересні цього року планує ввести аналогічну заборону і Штутгарт, де знаходяться штаб-квартири і частина виробничих потужностей таких компаній, як Porsche, Daimler AG, BOSCH.

Нагадаемо, автомобільний концерн Volkswagen Group запропонував своїм клієнтам в Німеччині зворотний викуп автомобілів з дизельними двигунами в разі, якщо на них будуть вводити заборону в містах.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mind.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!