RSS
Новости
14 сентября 2018, 22:40
На Кіровоградщині збудують нову сонячну електростанцію
ТОВ «Гелія Солар» має намір інвестувати в будівництво сонячної електростанції у Новомиргороді (Кіровоградська обл.).

Про це проінформували в прес-службі Кіровоградської облради.

Потужність сонячної електростанції становитиме 10 МВт. Вона буде займати майже 20 гектарів землі, яка раніше не використовувалася, на частині земельної ділянки розміщувалося сміттєзвалище.

Потенційна вигода для громади в зазначеному будівництві – близько 300 тисяч гривень орендної плати за землю, збільшення надходжень по місцевих податках, 25 нових робочих місць, покращення якості енергопостачання міста, вивільнення нових потужностей для потенційних виробництв.

На сесії міської ради депутати прийняли рішення погодити розробку детального плану забудови території для цього об’єкта. Будівництво планують розпочати на початку 2019 року, а до кінця наступного року станція почне видавати енергію.

Вже 4,7 тис. домогосподарств  по всій країні, як показують дані Держагентства з енергоефективності та енергозбереження, встановили у себе сонячні батареї. Три з половиною роки тому таких станцій в державі було лише 40, а їхня загальна потужність дорівнювала 0,3 МВт. Нині ж цей показник для приватних сонячних панелей досяг 90 МВт. З одного боку — це лише 1% від загального виробництва енергії, з іншого — всього в 7 разів менше відповідного показника знаменитого ДніпроГЕСу.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cbn.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!