RSS
Новости
28 сентября 2018, 11:16
LONGi використовуватиме для виробництва сонячних батарей лише сонячну енергію
Китайська компанія LONGi Green Energy Technology Co першою в галузі використовуватиме сонячну енергію для виробництва всіх своїх сонячних панелей.

LONGi входить в першу десятку найбільших виробників сонячних модулів в світі і в число лідерів у всьому виробничому ланцюжку в сонячній енергетиці, починаючи від виробництва полікремнію. За підсумками 2017 року виробничі потужності компанії досягли 15 ГВт, перевищивши на 2 ГВт планові показники. Компанія планує до 2020 збільшити річний випуск кремнієвих пластин до 45 ГВт. Тобто мова йде про гігантські масштаби виробництва.

Останніми роками фабрики компанії, які були розтошовані  в Китаї та Малайзії,  перемістили  в райони, які мають доступ до гідроенергетики - щоб зробити процес виробництва Longi більш екологічно стійким.

«У майбутньому ми будемо будувати сонце для сонця», - сказав президент компанії, Лі Чженго в інтерв'ю на Міжнародній конференції Solar Power в Каліфорнії. «Ми зможемо зробити це через три-п'ять років».

Також компанія оголошувала про досягення  рекордного показника ефективності перетворення енергії на рівні 23,6%, що  підтверджено китайським Національним центром інспекції та нагляду за якістю фотоелектричних продуктів

 Питання енергетичної окупності (energy payback) і вуглецевого сліду фотоелектричної сонячної енергетики грунтовно вивчені, результати викладені в численних наукових публікаціях. Протягом життєвого циклу об'єктів вуглецевий слід сонячної енергетики в середньому в десятки разів менше, ніж у генерації на основі вуглеводів. У той же час його величина в кожному конкретному випадку, зрозуміло, залежить від джерела споживаної фабриками електроенергії. З використанням сонячної енергії для виробництва панелей вуглецевий слід галузі знизиться до абсолютно незначних величин.

 

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое